ÖNCELİKLİ GİRİŞ İÇİN YAKA KARTINIZI HEMEN ALIN
Global Ticaret Ağınızı Genişletmek için Doğru Adres: IDEX İstanbul 2024
15 Ağustos 2023
PAYLAŞ

Ağız ve diş sağlığı sektörünün rakipsiz  fuarı IDEX İstanbul, 8-11  Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. 19. yılında da dev organizasyonu ile IDEX İstanbul kendi rekorunu kırma hedefi ile 4 gün boyunca 90.000’in üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayacak.

Türkiye ile yakın coğrafyasının tüm sektörel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan IDEX İstanbul’da, dental sektörün lider firmaları 60.000 metrekarelik geniş bir alanda, ortodontiden implanta, görüntüleme cihazlarından dental ekipmanlara ve dental cementten CAD/CAM teknolojilerine kadar pek çok son teknoloji ürünü sergileyecek.

Fuar, aynı zamanda 100'den fazla ülkeden binlerce profesyonel alıcıyı bir araya getirerek uluslararası bir platform oluşturacak. Bu fırsat, katılımcılara marka bilinirliliğini arttırma, yeni uluslararası iş bağlantıları kurma, mevcut iş bağlantılarını güçlendirme ve sektördeki en son gelişmeleri takip etme imkanı sunacak.

250 milyon doların üzerinde ticaret hacmi oluşması beklenen IDEX İstanbul’a stantlı katılım için bizlerle iletişime geçebilir, ticaretin doğru adresinde hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.