ÖNCELİKLİ GİRİŞ İÇİN YAKA KARTINIZI HEMEN ALIN
Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki yenilikleri IDEX Istanbul ile keşfedin!
05 Eylül 2023
PAYLAŞ

8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan IDEX İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı'na davetlisiniz. IDEX İstanbul, ağız ve diş sağlığı alanında dünyanın önde gelen firmalarını bir araya getirerek, 4.000’i aşkın markanın son teknoloji cihaz ve malzemelerini, yeniliklerini ve sektördeki gelişmeleri ziyaretçiler ile buluşturacak.

 

Fuarda, diş hekimleri, ağız ve diş sağlığı uzmanları, dental teknisyenler ve sektöre ilgi duyan herkes için birçok fırsat sunulacak. IDEX İstanbul’u ziyaret edenler fuar boyunca, dijital diş hekimliği, implantoloji, endodonti, periodontoloji, ortodonti, ağız ve diş sağlığı malzemeleri gibi birçok konuda 80’den fazla kurs ve sempozyuma katılabilecekler. IDEX İstanbul, 2023 yılında rekor kırarak 4 günde 80.000’in üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı. Üst üste kendi ziyaretçi rekorunu kıran IDEX İstanbul’da, binlerce sektör profesyoneli dünya standartlarında bir fuar deneyimledi.

 

IDEX İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, ziyaretçilerine sektördeki son gelişmeleri yakından takip etmek ve dünya genelindeki diğer sektör profesyonelleri ile tanışmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Size özel ücretsiz biletinizi almak için geç kalmayın, IDEX İstanbul’un ayrıcalıklarından hemen yararlanın.